MVDr. Simona Rosová

Fakultu veterinárneho lekárstva úspešne ukončila v roku 2020 na Veterinárnej a farmaceutickej univerzite v Brne. Ešte pred začiatkom štúdia z vlastnej iniciatívy navštevovala veterinárne ambulancie, v čom pokračovala aj počas štúdia na univerzite. Dostala možnosť praxovať na viacerých veterinárnych klinikách v rámci Českej a Slovenskej republiky. Po zapojení sa do programu international mobility awards 2019 (IMA 2019) pod záštitou VFU Brno, jej bol udelený grant na uskutočnenie stáže na referenčnom veterinárnom pracovisku priamo v New York City.

Projekt sa uskutočnil na veterinárnej klinike VERG (Veterinary Emergency and Referral Group), Brooklyn, NYC. Počas štúdia absolvovala študentské veterinárne kongresy v Nitre, konferenciu s témou ,,Gastroenterologický pacient“ v Brne a množstvo seminárov pod záštitou študentských organizácií. Výrazne sa zaujíma a v budúcnosti sa chce venovať internej medicíne a diagnostickému zobrazovaniu. Momentálne pracuje na pozícií všeobecnej veterinárnej lekárky vo veterinárnej nemocnici Anima v Žiline.

Svetlografia Anima 2020 4 kopia

Anima Klub

Program prevencie

Vieme, akí sú vaši domáci miláčikovia dôležití, preto sme pre nich pripravili Anima Klub. Ponúka skvelé výhody, zľavy a predovšetkým zabezpečí, aby bolo vaše zvieratko zdravé počas celého roka.

Photo
MG 0385 2a 1920 v2

Obráťe sa na nás! Radi vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť?

Waves

Rezervácia termínu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Získať cenovú ponuku

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Pridať recenziu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Objednať Anima klub

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.