Anima Klub

Vieme, akí sú vaši domáci miláčikovia dôležití, preto sme pre nich pripravili Anima Klub. Ponúka skvelé výhody, zľavy a predovšetkým zabezpečí, aby bolo vaše zvieratko zdravé počas celého roka.

Získate neobmedzené všeobecné klinické vyšetrenia, vďaka ktorým dokážeme dôsledne monitorovať zdravotný stav vášho zvieracieho miláčika. Poskytneme cielené rady, naplánujeme diagnostiku a prípadnú liečbu. Súčasťou je aj každoročná vakcinácia, prevencia proti vnútorným aj vonkajším parazitom ako aj ďalšie doplnkové služby, ktoré môžete v Anima Vets využívať neobmedzene.

Povedali o programe VIP

Touto cestou ďakujem celému tímu veterinárnej nemocnice Anima v Žiline, najmä doktorom p. Kovalikovi a p. Mitrovi, ktorí pomohli a zachránili môjho milovaného psíka Miška, ktorý dlhoročne trpí silnou alergiou a ktorému sa v dôsledku predchádzajúcej, nie najsprávnejšie stanovenej, liečby (v inom veterinárnom zariadení) rozvinul Iatrogénny Cushingov syndróm, následkom ktorého bol v takom stave, že som myslela, že neprežije.

Vypadala mu takmer všetka srsť, schudol 40 % svojej váhy, mal oslabenú imunitu, takže stále trpel rôznymi infekciami a otvorenými ranami, stvrdla (kalcifikovala) mu koža, poškodili sa mu chrupavky v kĺboch, prestal chodiť, mal bolesti. Vyzeral ako z kontajnera. Len vďaka pomoci Dr. Kovalika a Dr. Mitru je dnes z neho zase krásny a šťastný psík. Ešte raz zo srdca ďakujeme za záchranu a pomoc. Odkedy Vás poznám, každému Vás odporúčam, nielen kvôli odbornosti, ale aj prístupu a ľudskosti.

To, že sme už druhýkrát navštívili kliniku Anima až z Bratislavy, znamená, že sme nadmieru spokojní. Naša Stelka podstúpila dva operačné zákroky a pochvaľuje si, že sa cíti skvele a rany sa hoja jedna radosť. Za to veľká vďaka super veterinárom, absolútnym profesionálom, MVDr. Kovalikovi a MVDr. Mitrovi, ktorý operoval. Poďakovanie patrí aj ostatným členom tímu, bez ktorých to nejde.

Ďakujeme veterinárnej nemocnici Anima v Žiline za záchranu nášho psíka Čokyny, ktorá mala vývojovú poruchu - portosystémový skrat. Osobitná vďaka patrí Dr. Mitrovi, ktorý úspešne vykonal operačný zákrok na odstránenie skratu. Po 6 mesiacoch od operácie sa Čokyna cíti veľmi dobre, je čulá, hravá a neunaviteľná . Odporúčam túto kliniku a oceňujem jej vysoko profesionálny prístup. Do nemocnice ANIMA sme cestovali z Košíc na odporúčanie našej veterinárnej lekárky.

Do Veterinárnej nemocnice Anima viedli naše kroky po tom, ako sa naša mačka Mica vrátila po niekoľkých dňoch v zúboženom stave, pravdepodobne zrazená autom. Našej obyčajnej dedinskej mačke sa dostalo neobyčajne profesionálnej starostlivosti od ľudí, ktorí sú nielen odborne podkutí, ale vyznačujú sa aj milým empatickým prístupom k zvieracím klientom aj k ich doprovodu.

Anima Klub zahŕňa  
Klinické vyšetrenia

Neobmedzené klinické vyšetrenia
s veterinárnym lekárom (okrem špecializovaných vyšetrení), pozostávajúce z rozhovoru cieleného na problém pacienta (počúvanie srdca, dychu, meranie teploty a iné).

Prevencia

Celoročná ochrana proti vonkajším
a vnútorným parazitom (kliešte, blchy, pásomnica, hlísta, škrkavka, svrab a demodex).

Vakcinácia

Vakcinácia infekčných chorôb vrátane kotercového kašľa a besnoty.

Doplnkové služby

Strihanie pazúrikov, čistenie uší, vyprázdnenie análnych vačkov, vybratie kliešťa.

Zľavy

Na špecializované úkony, lieky, krmivo, výživové doplnky a iné.

 

MG 0349 2a

Pes

do 20 kg

17,90 € /mesiac

do 56 kg

23,90 € /mesiac

nad 56 kg

28,90 € /mesiac

Objednať
MG 0385 2a

Mačka

17,90 € /mesiac

Objednať
MG 0385 2a 1920 v2

Obráťe sa na nás! Radi vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť?

Waves

Rezervácia termínu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Pridať recenziu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Objednať klub VIP

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.