MVDr. Rastislav Šutiak

Univerzitu veterinárskeho lekárstva v Košiciach absolvoval v roku 2010. Počas štúdia pravidelne viac ako 3 roky navštevoval veterinárnu kliniku Cassovet (Košice), kde postupne získaval praktické znalosti a zručnosti a zúčastnil sa vzdelávacieho zahraničného pobytu na Fakulte veterinárskeho lekárstva Universidad de Cordoba (Španielsko). Po skončení štúdia odišiel do Českej republiky, kde začal pracovať na veterinárnej klinike s nepretržitou prevázdkou Vetklinika s.r.o. v Hradci Králové. Tu pôsobil ako všeobecný veterinárny lekár pre malé zvieratá so širokým záberom pôsobnosti od internej medicíny, cez rutinnú chirurgiu, diagnostické zobrazovanie až po ochorenia exotických zvierat.

Výraznejšie sa však začal zameriavať na röntgenologickú zobrazovaciu techniku a diagnostiku dedičných ortopedických vád ako sú dysplázia bedrových a lakťových kĺbov, osteochondritis dissecans ramenných kĺbov, spondyloartróza a luxácia patel. Absolvoval niekoľko odborných seminárov zameraných na internú medicínu a ortopédiu. Momentálne sa výraznejšie venuje laparoskopii.

Rasto novy kopia copy

Anima Klub

Program prevencie

Vieme, akí sú vaši domáci miláčikovia dôležití, preto sme pre nich pripravili Anima Klub. Ponúka skvelé výhody, zľavy a predovšetkým zabezpečí, aby bolo vaše zvieratko zdravé počas celého roka.

Photo
MG 0385 2a 1920 v2

Obráťe sa na nás! Radi vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť?

Waves

Rezervácia termínu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Získať cenovú ponuku

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Pridať recenziu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Objednať Anima klub

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.