MVDr. Miroslava Kovaliková

PhD., CetrAVP

Univerzitu veterinárskeho lekárstva v Košiciach absolvovala v roku 2004. Následne získala aj titul PhD. v oblasti molekulárnej mikrobiológie. Absolvovala mnoho zahraničných stáží, medzinárodných kongresov a pracovala na odborných publikáciách. V rokoch 2007 – 2012 pracovala ako lekárka na viacerých veterinárnych klinikách v Spojenom kráľovstve, kde získala neoceniteľné skúsenosti v rôznych oblastiach veterinárnej medicíny.

Absolvovala špecializáciu v medicíne exotických zvierat zastrešenú Univerzitou v Edinburghu (Spojené kráľovstvo). V roku 2014 získala status RCVS certifikovaného špecialistu medicíny exotických zvierat. Venuje sa chorobám a chirurgii malých domácich cicavcov, ako sú trpasličie králičky, morčatá, činčily, fretky a taktiež exotickým plazom, korytnačkám, vtákom a niektorým zoologickým zvieratám.

ANIMA 2020 Mirka Kovalikova copy v2

Anima Klub

Program prevencie

Vieme, akí sú vaši domáci miláčikovia dôležití, preto sme pre nich pripravili Anima Klub. Ponúka skvelé výhody, zľavy a predovšetkým zabezpečí, aby bolo vaše zvieratko zdravé počas celého roka.

Photo
MG 0385 2a 1920 v2

Obráťe sa na nás! Radi vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť?

Waves

Rezervácia termínu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Získať cenovú ponuku

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Pridať recenziu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Objednať Anima klub

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.