Ostatné prístroje

Medzi ostatné nemenej dôležité zariadenia patria rtg, usg, stomatologické rtg a i.

RTG  s anatomickým programom je špeciálne navrhnutý a vyvinutý pre veterinárneho lekára malých zvierat a s kompletným rozsahom vyšetrení malých zvierat, vtákov a exotických domácich zvierat.

Súčasťou je kompaktná stolová čítačka röntgenologických kaziet od výrobcu FujiFilm, ktorý je vo veterinárnej praxi veľmi známy aj vďaka vysoko kvalitnej nepriamej digitalizácii. Zariadenie sa vyznačuje vysokou rýchlosťou spracovania obrazu a prijateľnou cenou. Nepriama digitalizácia pomocou Prima T uľahčuje a zlepšuje naše pracoviská. 

Nástenné a mobilné inhalačné anestetické prístroje s presným kyslíkovým prietokomerom a odparovačom na izoflurán nám pre našich pacientov pomáhajú zabezpečovať čo najbezpečnejšiu anestéziu.

Naše anesteziologické prístroje sú pripojené k potrubnému kyslíkovému systému a pohotovostnej kyslíkovej bombe. K dispozícii je bohaté príslušenstvo (dýchacie okruhy, masky, trubice, predýchavacie vaky, ET tubusy, laryngoskopy, atď.) alebo iné verzie inhalačnej súpravy.

Nezávislé kyslíkové koncentrátory s rozvodmi sú spoľahlivé zariadenia, ktoré pomocou filtrácie vzduchu koncentrujú kyslík s prietokom 0-5 litrov za minútu. Sú využiteľné niekoľkými spôsobmi – počas inhalačnej anestézie, na kyslíkovú terapiu alebo aerosólovú terapiu.

Výhodou používania je eliminácia akejkoľvek manipulácie s ťažkými a často nebezpečnými kyslíkovými tlakovými fľašami. Tie používame už len ako zálož zdroj kyslíka v prípade technickej poruchy koncentrátorov počas anestézie.

Stomatologický RTG systém od známeho výrobcu, ktorý svoju svetoznámu produkciu stavia na vysokej precíznosti spracovania a inováciách zameraných aj na veterinárnu prax. Zariadenie je veľmi kompaktné a flexibilné, výnimočné svojím ergonomickým tvarom a zobrazovacou schopnosťou. 

USG je výkonný, prepracovaný model najvyššej úrovne vo svojej triede s výbornou penetráciou a citlivým dopplerom, pre komplexné sonografické vyšetrenia. K dispozícii máme široké spektrum kompatibilných ultrasonografických sond.

Parný sterilizátor - starostlivo vybraný do veterinárnej praxe, od originálneho výrobcu sterilizačnej techniky. Výrobca tento produkt navrhol s ohľadom na vysokú úroveň kvality všetkých jeho komponentov a technológie.

Kompaktná elektrická odsávačka určená na odsávanie telesných tekutín a krvi počas operačných zákrokov, ale aj na odsávanie tekutín z dýchacích ciest. Jednoducho sa ovláda, je vysoko spoľahlivá a ľahko sa čistí. 

Mobilná stomatologická jednotka je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a má zabudovaný bezolejový vzduchový kompresor. Ten je vybavený tlmiacim systémom pre  minimalizáciu hluku. 

Stomatologický prístroj obsahuje vysokootáčkový komponent, nízkootáčkový komponent, trojcestný ventil (voda, vzduch, aerosól) a jednoducho k nemu pripojíme na zabudovaný zdroj vody náš ultrazvukový čistič. Zdroj vody pre všetky komponenty je súčasťou prístroja.

Rezervácia termínu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Získať cenovú ponuku

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Pridať recenziu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Objednať Anima klub

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.