MVDr.Noema Gajdoš Kmecová

PhD.

Univerzitu veterinárskeho lekárstva a farmácie (UVLF) v Košiciach absolvovala s vyznamenaním v roku 2016 a bola jej udelená Cena rektorky za vynikajúce študijné výsledky. Doktorandské štúdium s témou dizertačnej práce zameranou na behaviorálne problémy mačiek a sociálnu hru absolvovala v roku 2021. Časť postgraduálneho štúdia uskutočnila v spolupráci s prof. Danielom Millsom, Dip. ECAWBM (BM) z Univerzity v Lincolne, kde absolvovala stáž podporenú Národným štipendijným programom Slovenskej republiky.   

V súčasnosti pokračuje vo svojom výskume v pozícii vedeckej pracovníčky angažovanej vo viacerých medzinárodných vedeckých tímoch zaoberajúcich sa holistickým prístupom k mačaciemu pacientovi. Výsledky svojho výskumu doposiaľ odprezentovala na viacerých domácich aj zahraničných prestížnych konferenciách.

Je členkou panelu expertov na blaho mačiek (Feline Wellbeing Panel) medzinárodnej organizácie pre starostlivosť o mačky (International Cat Care).

Je autorkou prvého slovenského podcastu o mačkách – Mačkastu, ktorého cieľom je popularizácia vedy v oblasti medicíny a správania mačiek. S týmto projektom sa v auguste 2021 umiestnila medzi 50-timi najúspešnejšími popularizátormi vedy na svete, v rámci súťaže Falling Walls Engage.

Je garantkou študentského Klubu starostlivosti o mačky Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach, ktorého náplňou je vzdelávanie členov klubu v oblasti terapie, manažmentu a pohody mačiek domácich a šírenie osvety v tejto oblasti.

MVDr. Noema Gajdoš Kmecová, PhD. pre Veterinárnu nemocnicu Anima Vets zabezpečuje behaviorálne video konzultácie pri výskyte problémového správania mačiek, za účelom ich diagnostiky a terapie. 

IMG 9286

Anima Klub

Program prevencie

Vieme, akí sú vaši domáci miláčikovia dôležití, preto sme pre nich pripravili Anima Klub. Ponúka skvelé výhody, zľavy a predovšetkým zabezpečí, aby bolo vaše zvieratko zdravé počas celého roka.

Photo
MG 0385 2a 1920 v2

Obráťe sa na nás! Radi vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť?

Waves

Rezervácia termínu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Získať cenovú ponuku

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Pridať recenziu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Objednať Anima klub

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.