MVDr. Andrej Daniš

Univerzitu veterinárskeho lekárstva absolvoval v roku 2001. Po ukončení začal nadobúdať praktické skúsenosti na klinikách v Českej republike, kde sa začal rozvíjať jeho záujem o internú medicínu malých zvierat. V roku 2007 sa vrátil na Slovensko. Začal pôsobiť ako internista v nonstop klinike v Bratislave. Absolvoval niekoľko zahraničných stáží na internistických klinikách renomovaných veterinárnych univerzít (Budapešť, Viedeň, Liverpool). Je autorom alebo spoluautorom viacerých odborných publikácií zameraných na internú medicínu. Je členom autorského kolektívu niekoľkých učebníc.

Viedol viacero prednášok na Slovensku aj v zahraničí zameraných na internú medicínu, ultrasonografické vyšetrenie a kardiorespiračné ochorenia malých zvierat. V roku 2012 spoluzakladal Slovenskú spoločnosť felínnej medicíny, ktorej je predsedom.

Špecializácia: Interná medicína

Andrej novy web

Anima Klub

Program prevencie

Vieme, akí sú vaši domáci miláčikovia dôležití, preto sme pre nich pripravili Anima Klub. Ponúka skvelé výhody, zľavy a predovšetkým zabezpečí, aby bolo vaše zvieratko zdravé počas celého roka.

Photo
MG 0385 2a 1920 v2

Obráťe sa na nás! Radi vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť?

Waves

Rezervácia termínu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Získať cenovú ponuku

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Pridať recenziu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Objednať Anima klub

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.